Just Fly Baltic - Aviobiļetes tiešsaistē


 

 

Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"

Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

+37125750501

info@justfly.lv

I - V 10:00 - 17:00

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.

 

Zemāk sniegtas saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


 

Booking.com

 

 

 

GoEuro Many GEOs

Tezeks WW

 

 


 

No 2018.gada 15.janvāra Ryanair maina rokas bagāžas pārvadāšanas politiku pasažieriem, kuri nav iegādājušies prioritātes iekāpšanas pakalpojumu. 

 

No 2018.gada 15.janvāra, kā līdz šim, jūs varēsiet ņemt līdzi vienu mazo somu, kuras izmēri nepārsniedz 35 cm x 20 cm x 20 cm un kuru var ievietot zem priekšā esošā krēsla (rokas somu vai portatīvā datora somu), un vienu kabīnes somu, kuras izmēri nepārsniedz 55 cm x 40 cm x 20 cm un svars nav lielāks par 10 kg. 

 

Tomēr pasažieriem, kuri nav iegādājušies prioritātes iekāpšanas pakalpojumu vai Plus/Flexi Plus biļeti, lidmašīnas kabīnē būs atļauts ņemt tikai mazo somu, bet kabīnes somu pie iekāpšanas vārtiem bezmaksas būs jānodod pārvadāšanai bagāžas nodaļā. 

 

Katram pasažierim ir iespēja nopirkt 3 nododamās bagāžas vienības, kuru svars individuāli nepārsniedz 20 kg. Pasažieri, kas iekļauti vienā rezervācijā un tiek piereģistrēti kopā, var apvienot atļauto nododamo bagāžu, lai kopējais svars nepārsniegtu aviokompānijas noteiktos lielumus. Piemēram, vienam pasažierim var būt 25 kg un citam pasažierim - 15 kg smaga soma. Katras individuālās nododamās bagāžas vienība nevar būt smagāka par 32 kg un tās izmēri nevar pārsniegt 81 cm x 119 cm x 119 cm.


« Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
Līdz 22.01.2019. plkst. 00:00 Izmantojiet kodu A7W4YT, lai dabūtu atlaidi aviobiļetēm | Wizz Air vasaras sezonā pārtrauc lidojumus no Viļņas uz Romu, Bari, Gēteborgu, Gdaņsku un Stokholmu | Mūsu interneta vietnē ir norādīta galīgā lidojuma cena | Papildus tiek piemērota komisija par norēķiniem tiešsaistē