Just Fly Baltic - Aviobiļetes tiešsaistē


 

 

Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"

Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

+37125750501

info@justfly.lv

I - V 10:00 - 17:00

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.

 

Zemāk sniegtas saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


 

Booking.com

 

 

 

GoEuro Many GEOs

Tezeks WW

 

 


 

Mēs esam priecīgi pazinot par lojalitātes programmas uzsākšanu pastāvīgajiem klientiem. Iegādājoties ceļojumus mūsu interneta vietnē, 2% no pasūtījuma summas tiks uzkrāti un var tikt izmantoti kā atlaide turpmākajiem braucieniem. 
 
Lojalitātes programmas nosacījumi:
  1. Uzkrājums tiek veidots kopējai pasūtījuma summai, ja tā ir vienāda vai ir lielāka par 100 EUR, ņemot vērā zemāk aprakstītos ierobežojumus un nosacījumus. 
  2. Uzkrātās atlaides derīguma termiņš: līdz 50 EUR - 12 mēneši, no 51 EUR līdz 100 EUR – 18 mēneši, no 101 līdz 200 EUR – 2 gadi, virs 201 EUR – 3 gadi. 
  3. Derīguma termiņš tiek skaitīts no uzkrājuma veidošanas brīža un tiek pagarināts brīdī, kad tiek izmantoti vismaz 50% no uzkrājuma vērtības. Pēc derīguma termiņa beigām uzkrājums tiek zaudēts pilnā apmērā. 
  4. Programma ir spēkā attiecībā uz kompleksajiem tūrisma braucieniem un viesnīcu rezervēšanu ar Aģentūras starpniecību. Ceļojuma apdrošināšana tiek ņemta vērā, ja tā tiek iegādāta kopā ar šajā punktā minētajiem pakalpojumiem. 
  5. Programma nav spēkā attiecībā uz šādiem individuālajiem pakalpojumiem: aviobiļešu iegāde, viesnīcu rezervēšana, izmantojot tiešsaistes servisu (t.i., Booking.com vai HRS.com), ceļojumu apdrošināšana un citi trešo pušu pakalpojumi.  
  6. Uzkrātā atlaide var tikt izmantota turpmākajiem braucieniem, kas pasūtīti ar Aģentūras starpniecību, pilnībā vai daļēji, vienā vai vairākās summās, bet tikai līdz atlaides derīguma termiņa beigām. 
  7. Pēc pieprasījuma Aģentūra izveido un nosūta Jums individuālo promo kodu par summu, kas nav lielāka par uzkrātās atlaides summu. 
  8. Uzkrājums tiek anulēts ceļojuma atcelšanas gadījumā proporcionāli Jums atmaksāto naudas līdzekļu apmēram. 

 

Aģentūra patur tiesības piemērot labākos individuālos nosacījumus veiktajiem pasūtījumiem, piedāvājums par kuriem tiem nosūtīts kopā ar līgumu. Pārējos gadījumos spēkā ir augstāk minētie nosacījumi. 


« Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
Līdz 22.01.2019. plkst. 00:00 Izmantojiet kodu A7W4YT, lai dabūtu atlaidi aviobiļetēm | Wizz Air vasaras sezonā pārtrauc lidojumus no Viļņas uz Romu, Bari, Gēteborgu, Gdaņsku un Stokholmu | Mūsu interneta vietnē ir norādīta galīgā lidojuma cena | Papildus tiek piemērota komisija par norēķiniem tiešsaistē