Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā


Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"
Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

 

2022. gada vasaras sezonā ļoti iespējama kavēšanās drošības kontrolpunktos pēc reģistrēšanās, tāpēc iesakām ierasties lidostā labu laiku pirms izlidošanas. Vēlamies arī jūs informēt, ka dažu valstu iestādes joprojām piemēro noteiktus ierobežojumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību, kas var prasīt jūsu darbības pirms ceļojuma.

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.


Zemāk sniegtās saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


Rudenī no Viļņas un Kauņas lidostām būs pieejami deviņi jauni tiešo lidojumu virzieni. Ryanair apkalpos divus jaunus maršrutus no Viļņas un septiņus jaunus maršrutus no Kauņas.


Sākot ar novembri, pasažieri no Viļņas varēs nokļūt Birmingemā Lielbritānijā un Eindhovenā Nīderlandē. Lidojumi uz Eindhovenu tiks veikti trīs reizes nedēļā, pirmdienās, trešdienās un piektdienās, tikmēr uz Birmingemu lidojumi ir ieplānoti divas reizes nedēļā (otrdienās un sestdienās).


No 31.oktobra tiks uzsākti lidojumi no Kauņas uz Malagu un Madridi Spānijā ceturtdienās un svētdienās, kā arī uz Helsinkiem Somijā trešdienās, piektdienās un svētdienās. Helsinki ir kļuvuši par trešo galvaspilsētu Skandināvijas reģionā līdzās Kopenhāgenas un Stokholmas Arlandas lidostām, uz kuru var nokļūt ar tiešajiem lidojumiem no Kauņas lidostas.


No 1.novembra no Kauņas lidsabiedrība lidos uz Mančestru Lielbritānijā otrdienās un sestdienās, kā arī uz Olborgu Dānijā un Gēteborgu Zviedrijā pirmdienās un piektdienās. No 2.novembra otrdienās un sestdienās tiešie lidojumi savienos Kauņu ar Ungārijas galvaspilsētu – Budapeštu


« Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.