Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā

Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā


Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"
Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

 

2022. gada vasaras sezonā ļoti iespējama kavēšanās drošības kontrolpunktos pēc reģistrēšanās, tāpēc iesakām ierasties lidostā labu laiku pirms izlidošanas. Vēlamies arī jūs informēt, ka dažu valstu iestādes joprojām piemēro noteiktus ierobežojumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību, kas var prasīt jūsu darbības pirms ceļojuma.

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.


Zemāk sniegtās saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


Pārpublicēts ar DELFI atļauju. Raksta tulkojumu latviešu valodā veica SIA “De Mare Ad Mare Baltic”. Oriģinālu rakstu krievu valodā lūdzam skatīties pēc raksta saites.

 

Latvijas aviokompānija airBaltic no ceturtdienas, 2. septembra, sāka regulārus lidojumus starp Rīgu un Kanāriju arhipelāga lielāko salu Tenerifi.

 

airBaltic veiks lidojumus starp abām pilsētām trīs reizes nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Biļešu cena - no 159 eiro.

 

“Mēs esam gandarīti, ka varam nodrošināt saviem pasažieriem iespēju ceļot uz saulaino Tenerifi, kas ir viens no populārākajiem brīvdienu galamērķiem ziemas sezonā. Atverot maršrutu uz Tenerifi, tas kļūs par vienu no tālākajiem airBaltic lidojumu virzieniem, ”sacīja airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

 


« Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.