Just Fly Baltic: Pirkt aviobiļetes | Ceļojumu aģentūra Jūrmalā


Aviobiļešu tirdzniecības pakalpojumu nodrošina SIA "De Mare Ad Mare Baltic"
Regulāro aviokompāniju aviobiļešu iegāde tiek veikta ar partnera - IATA akreditētā aģenta starpniecību

 

2022. gada vasaras sezonā ļoti iespējama kavēšanās drošības kontrolpunktos pēc reģistrēšanās, tāpēc iesakām ierasties lidostā labu laiku pirms izlidošanas. Vēlamies arī jūs informēt, ka dažu valstu iestādes joprojām piemēro noteiktus ierobežojumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību, kas var prasīt jūsu darbības pirms ceļojuma.

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.


Zemāk sniegtās saites ir trešo pušu pakalpojumi. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojumu sniedzēju labā, pakalpojumi Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šo pakalpojumu sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar tiem. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem pirms jebkādas rezervēšanas uzsākšanas. 


No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. 


Tie ES pilsoņi, kuri ir dzīvojuši Apvienotajā Karalistē pirms 2020. gada 31. decembra un reģistrējušies pastāvīgā vai pagaidu iedzīvotāja statusam, ID karti varēs izmantot kā ceļošanas dokumentu Apvienotajā Karalistē vismaz līdz 2025. gada 31. decembrim.


Papildus Apvienotās Karalistes valdība aicina arī pastāvīgo un pagaidu statusu ieguvušos ES pilsoņus noformēt pases, lai varētu ērti un ātri šķērsot robežkontroles punktus, izmantojot automatizēto robežšķērsošanas kontroles sistēmu e-gates.


Latvijas pilsoņi Apvienotajā Karalistē var ieceļot un uzturēties bez vīzas uz laiku līdz 6 mēnešiem. Latvijas pilsoņi, kuru mērķis ir uzturēties ilgāk par 6 mēnešiem Apvienotajā Karalistē un Latvijas nepilsoņi vīzas var noformēt Apvienotās Karalistes Vīzu centrā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 20, LV-1050 (pirmd., otrd. 9.00-14.30). Apvienotās Karalistes valdības mājaslapā GOV.UK ir atrodama detalizēta informācija par vīzām un ieceļošanas nosacījumiem Apvienotajā Karalistē, kā arī ir pieejams tiešsaistes rīks, lai pārbaudītu, kas nepieciešams, pirms ieceļošanas un ieceļojot Apvienotajā Karalistē.


Konsultāciju par ieceļošanu var saņemt Apvienotās Karalistes Vīzu un Migrācijas dienestā (UK Visas and Immigration), zvanot uz 0044 203 481 1736 no pirmdienas līdz piektdienai 24h diennaktī, maksa par zvanu £1.37 minūtē + standarta pieslēguma samaksa (standart network charge).


« Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.